Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Oni w tym PiS to robią chyba jakieś castingi. I funkcje dają największym de**lom. Jak inaczej tacy kr***ni jak Ozdoba, Kaleta czy oralny Kanthak znaleźli się tu gdzie są???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oto odpowiedź katolickiego de**la. Więcej religii i katolicki de**l przestaje umieć liczyć przy pomocy prostych działać matematycznych. Już nie potrafią dodać, odjąć, podzielić i pomnożyć. Dobrze, że potrafią odpalić system i pooglądać porno z dziećmi, jak ich bogowie, czyli pe****le w sutannach.
Oto odpowiedź katolickiego de**la. Więcej religii i katolicki de**l przestaje umieć liczyć przy pomocy prostych działać matematycznych. Już nie potrafią dodać, odjąć, podzielić i pomnożyć. Dobrze, że potrafią odpalić system i pooglądać porno z dziećmi, jak ich bogowie, czyli pe****le w sutannach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wy szelmy pisowczyki - apatatczyki czy macie już węgiel???? Bo jakoś kuzwa nie słyszałem , ze nie macie !!!!!!mendy społeczne!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No przecież już dużo wcześniej mówili, że węgla nie zabraknie, nawet będzie jego nadmiar.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane