Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4o ile z Watykanem masz rację to nie przytaczaj złotych myśli Kunia, bo nazwać go Koniem byłoby obraźliwe dla Konia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z kolonizowali to pisiory Polskę i podzielili na matołów i ludzi myślących chcących rozwoju dla tego kraju a nie zacofania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tyle, że to prawda;Niemcy już nie kryją się ze swoją polityką i wprost na ostatnim zjeździe partii mówili o budowani IV Rzeszy... dwa razy im nie wyszło militarnie- to zagarniają gospodarczo (a przynajmniej działają w tym kierunku); gospodarczo już jesteśmy od nich zależni, a robią wszystko by teraz...
tyle, że to prawda;Niemcy już nie kryją się ze swoją polityką i wprost na ostatnim zjeździe partii mówili o budowani IV Rzeszy... dwa razy im nie wyszło militarnie- to zagarniają gospodarczo (a przynajmniej działają w tym kierunku); gospodarczo już jesteśmy od nich zależni, a robią wszystko by teraz uzależniać nas energetycznie - stąd te naciski byśmy likwidowali elektrownie węglowe (chociaż sami mają) i likwidowali np. Turów a PiS i PO skwapliwie im w tym pomagają ... tylko id***a tego nie widzi;
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane