Reklama
To niestety nie jest śmieszne - to zapałki w rękach dziecka

To niestety nie jest śmieszne - to zapałki w rękach dziecka

przez BB55 — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Czy znacie inny tak zacofany narod, ktory daje sie robic w h*uja cwaniakom PiSu?

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
3 lata temu

Mieszkańcy Torunia którzy korzystają z "dobrodziejstw" Rydzyka :)

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
3 lata temu

Atom to już może tylko je bnąć.

0

Zglos komentarz

Reklama