Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tak se mysle ze karakan za glupi by te wszystkie machlojki wymyślić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pie.r.do.l.e. kolejny przewał. Oni już przewał z rana przykrywają przewałem z wieczora.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jprd teraz się żuczki zorientowały jak to działa. To się nazywa składka na partię, byłeś na stanowisku za 5 tys zł/mies dostajesz takie za 50 tys ale 20 co miesiąc odprowadzasz na konto partii. Jak regularnie płacisz jesteś nie do ruszenia. Tak to działa pisiory nie wymyśliły koła tylko je porządn...
Jprd teraz się żuczki zorientowały jak to działa. To się nazywa składka na partię, byłeś na stanowisku za 5 tys zł/mies dostajesz takie za 50 tys ale 20 co miesiąc odprowadzasz na konto partii. Jak regularnie płacisz jesteś nie do ruszenia. Tak to działa pisiory nie wymyśliły koła tylko je porządnie nadmuchały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane