Reklama
I tacy ludzie reprezentują swoich wyborców... Dno i metr mułu

I tacy ludzie reprezentują swoich wyborców... Dno i metr mułu

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Gromnica przyzwoitości

0

Zglos komentarz

D
du-di 😏 Szyderca
3 lata temu

"...ooo, takiego farfocla z nosa wyciągnęłam... I zaraz go zeżrę!!! A co!!!

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Chorzy na raka dziękują swojej posłance. sorki posłankini, sorki posłaneczce, sorki.... tej tam obrzydliwej qoorvie.

0

Zglos komentarz

Reklama