Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta tępa baba jest z pis-u - to jest wytłumaczenie jej zachowania... wszyscy się podniecacie nad jej niby "gestem"... a ONA po prostu prezentuje ZDOBYCZ wydłubaną samodzielnie ze swojego prywatnego nosa, którą za chwilę wetknie w otwór gębowy - aby, ową "zdobycz", połknąć ze smakiem. - Ot taka KULTUR...
Ta tępa baba jest z pis-u - to jest wytłumaczenie jej zachowania... wszyscy się podniecacie nad jej niby "gestem"... a ONA po prostu prezentuje ZDOBYCZ wydłubaną samodzielnie ze swojego prywatnego nosa, którą za chwilę wetknie w otwór gębowy - aby, ową "zdobycz", połknąć ze smakiem. - Ot taka KULTURA osobista, publiczna "ludzkich panów" (made in kaczyński)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane