Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
smutne jest ale w Europie a więc i w Polsce społeczeństwa się starzeją a stare zdziecinniałe zatrute propagandą TVP i obłudą KK społeczeństwo emerytów z swoim własnym bagażem żalu jadu i straconej młodości NA ZŁOŚĆ MŁODYM I RADOSNYM głosują na krypto geja z Żoliborza bo tylko on jest bardziej żało...
smutne jest ale w Europie a więc i w Polsce społeczeństwa się starzeją a stare zdziecinniałe zatrute propagandą TVP i obłudą KK społeczeństwo emerytów z swoim własnym bagażem żalu jadu i straconej młodości NA ZŁOŚĆ MŁODYM I RADOSNYM głosują na krypto geja z Żoliborza bo tylko on jest bardziej żałosny od nich samych i bardziej rozgoryczony i pełen nienawiści. A że Polska jest rozkradana zdradzana i wystawiana na pośmiewisko ich tylko bawi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane