Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Juz trudno jeszcze bardziej podniesc podatki, dlatego PiS okrada narod z ich majatku, jakim sa panstwowe spolki! A wszystko zeby zostac przy korycie...i dalej krasc!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skarb panstwa to wspolne dobro narodu, jezeli ktos je okrada, to okrada narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
system Putina. jarek to jednak prawdziwy fan jest tego systemu. on nawet hasła kopiuje na żywca zrzyna np. ,,wstaliśmy z kolan,, nic sam nie wymyśli a taki podobno mądry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będą siedziec , gangusy !!!!!€€😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu chodzi o wpłaty z "własnych" pieniędzy. Kwota max, to 15 x miesięczne wynagrodzenie. Wszystko jest prawnie legalne. Każdy może wpłacać max kwotę na swoją partię. Chodzi tylko o prawacko-katolickie standardy. To jest typowy haracz, płacony mafii za otrzymane stanowisko od mafii. Po to jest repolon...
Tu chodzi o wpłaty z "własnych" pieniędzy. Kwota max, to 15 x miesięczne wynagrodzenie. Wszystko jest prawnie legalne. Każdy może wpłacać max kwotę na swoją partię. Chodzi tylko o prawacko-katolickie standardy. To jest typowy haracz, płacony mafii za otrzymane stanowisko od mafii. Po to jest repolonizacja, by towarzysz Kaczyński miał kasę w legalny sposób.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tego nawet amerykańscy reżyserzy by nie wymyślili. PiS jako katolicka mafia rozdaję stołki (dla de**li to się nazywa repolonizacja), by obdarowani stanowiskami musieli płacić haracz Kaczyńskiemu. Wszystko zgodnie z zerowym prawem. Zaś podatnik płaci katolickim de**lom pierdzącym w stołki w spółkach...
Tego nawet amerykańscy reżyserzy by nie wymyślili. PiS jako katolicka mafia rozdaję stołki (dla de**li to się nazywa repolonizacja), by obdarowani stanowiskami musieli płacić haracz Kaczyńskiemu. Wszystko zgodnie z zerowym prawem. Zaś podatnik płaci katolickim de**lom pierdzącym w stołki w spółkach skarbu państwa. Czego nie rozumiecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane