Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście że trzeba iść na wybory, sondaże pokazują że 40% nie chce głosować, czym ci ludzie się kierują ? nie zależy im na swojej przyszłości ? A może nie ma w nich wiary że ich głos coś zmieni ? A po drugie pisowcy są w takiej sytuacji że muszą utrzymać koryto więc dopuszczą się wszystkiego żeby...
Oczywiście że trzeba iść na wybory, sondaże pokazują że 40% nie chce głosować, czym ci ludzie się kierują ? nie zależy im na swojej przyszłości ? A może nie ma w nich wiary że ich głos coś zmieni ? A po drugie pisowcy są w takiej sytuacji że muszą utrzymać koryto więc dopuszczą się wszystkiego żeby tak się stało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
takie wybory pamiętem, w 89'. były różnice, oczywiście, ale to nie są zwykłe wybory, jakich było wiele od tamtej pory. mnie najbardziej ostatnio oburzyło zniknięcie głosów zza granicy, w tym mojego. jaja jakieś, ale i baty tym sroższe w końcu będą. albo tylko zaorać zostanie i wapnem posypać.
takie wybory pamiętem, w 89'. były różnice, oczywiście, ale to nie są zwykłe wybory, jakich było wiele od tamtej pory. mnie najbardziej ostatnio oburzyło zniknięcie głosów zza granicy, w tym mojego. jaja jakieś, ale i baty tym sroższe w końcu będą. albo tylko zaorać zostanie i wapnem posypać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS ma tyle wspólnego z konserwatyzmem co z prawem i sprawiedliwością...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane