Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Dziwne! Teraz sie okazuje ze nikt nie glosowal na Kukiza... jak to mozliwe?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widocznie Polacy wybieraja wariatow, na wlasne podobienstwo...do wladzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz nikt nie moze oskarzyc Kukiza ze jest normalny psychicznie, pasuje do holoty PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macie Honor prawaka prawaki. A Palikot jak powiedział ze zrzeknie się mandatu poselskiego to się rzekł. Nie siedział tam dla kasy. Gdy sobie uświadomił ze za dużo jest głupich prawaków aby zmienić Polskę na kraj zachodni. Niestety przez was prawaki dalej jesteśmy krajem wschodu. Niewiele różnymy się...
Macie Honor prawaka prawaki. A Palikot jak powiedział ze zrzeknie się mandatu poselskiego to się rzekł. Nie siedział tam dla kasy. Gdy sobie uświadomił ze za dużo jest głupich prawaków aby zmienić Polskę na kraj zachodni. Niestety przez was prawaki dalej jesteśmy krajem wschodu. Niewiele różnymy się od kraju Łukaszenki. Tylko i wyłącznie tym ze te lewaki weszli Polską do UE. Na złość łukaszence. Teraz on to chce jakoś odkręcić. Ta cała wasza zjednoczona prawica prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słuchałem jego muzyki. Ale to co teraz wyprawia powoduje u mnie wymioty. Bo tutaj jest....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty słuchałeś jego muzy ja na niego głosowałem i mam pernamentnego kaca i wymioty🤮
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane