Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Anton na przepustce jest????????😛😛😛😛😛😛
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od czasu kiedy policja przestała przychodzić na marsz to nie ma komu kostką brukową rzucać ... smutne czasy nastały, a kiedyś to mieli fajne zadania operacyjne a to budkę ruskim spalili, a to samochód TVN-u z dymem poszedł ... teraz bez nich to ch ... nie marsze ... ale ponoć jak się władza zmien...
Od czasu kiedy policja przestała przychodzić na marsz to nie ma komu kostką brukową rzucać ... smutne czasy nastały, a kiedyś to mieli fajne zadania operacyjne a to budkę ruskim spalili, a to samochód TVN-u z dymem poszedł ... teraz bez nich to ch ... nie marsze ... ale ponoć jak się władza zmieni to znów wrócą ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane