Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7na górze jest w okresie 8 lat, a na dole w okresie 4 lat.....bądźcie sprawiedliwi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dodajcie górę od 2012 = 185. Więc nie jest więcej. Jeszcze liczyć nie zapomniałem ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na upartego z ośmiu wybrać najwyższe kwoty... ale i widzę na dole jest 5 lat, nie 4 ;) w takim wypadku wychodzi i tak więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bolszewik933 i dlatego na dole jest podana średnia roczna ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PodwyżSZka? Nie no, rozumiem starość, demencja itp, przekaz merytoryczny też ok, no ale podwyższka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Waloryzacja ok, trzeba te przekupstwa ala 13'tka, oraz sprawdzić, ile autentyczne wartości złotego wyglądały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ekonomiści i eksperci finansowi ostrzegają, że rosnąca inflacja zabiera obecnie dwie emerytury rocznie, jednak jeśli będzie tak szybko rosła jak do tej pory, to wkrótce zabierze i trzecią. Emeryci i renciści są najgorzej traktowaną przez PiS grupą Polaków. Oszukiwaną na każdym kroku. Starsi ludzie,...
Ekonomiści i eksperci finansowi ostrzegają, że rosnąca inflacja zabiera obecnie dwie emerytury rocznie, jednak jeśli będzie tak szybko rosła jak do tej pory, to wkrótce zabierze i trzecią. Emeryci i renciści są najgorzej traktowaną przez PiS grupą Polaków. Oszukiwaną na każdym kroku. Starsi ludzie, idąc do sklepu, nie mogą uwierzyć w to co widzą. Jest bardzo źle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane