Reklama
Zbudowali też Ostrołękę. Ale po czasie się rozmyślili...

Zbudowali też Ostrołękę. Ale po czasie się rozmyślili...

przez BB55 — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Płot łatwo przejść, przekopu nie da się czymś większym przepłynąć. Strach pomyśleć co z tunelem.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Otworzyli z pompą i Jędraszewskim tunel im. bliźniaka tysiąclecia, które w prawie 60% sfinansowany był przez UE. Wspomnieli o tym ?

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

a najlepsze to to ze 2km drążenia w skale przez 5 lat kosztowało ok. 1mld ! a wykopanie rowu przez wodę w 2lata kosztowało 2,5mld :))) to jest deal :)!

0

Zglos komentarz

M
magik186 💩 JP 100%
3 lata temu

I ławki.Nie zapomnij o ławkach.

0

Zglos komentarz

Reklama