Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Czy jeszcze ktos pamieta obietnice PiSu, przed wyborami? Teraz macie Polacy "Mazenia Kaczynskiego" w rzeczywistosci, po 7 latach rzadow PiSu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcieli pincety to niech płaca- myśl przewodnia pinokia!!!!!!😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polowa de**li 500+, 13,i 14 nie wie i nie rozumie co to jest obsługa długu publicznego, ba nawet nie wie ci to jest dług publiczny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kazdy wyciaga lape po 'darmowa' kase, niezaleznie od tego czy wie czy nie wie skad te pieniadze i jak wplywaja na dlug panstwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co wy na to pisowscy idioci????? Jakiś komentarz???? Zrozumcie barany, że te wszystkie plusy są za pożyczone pieniądze i jeszcze 50 lat trzeba będzie to spłacać!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzady pisu to symbol glupoty polskiego narodu, 30-40% to de**le i wlasnie elektorat PiSu. A rzad PiSu to nabardziej kumaci z nich, jeden glupszy od drugiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Smutne to, ale zamiast pomagać rodakom, wzmocnić kraj, to dobrze wiedząc, przed WWII tylko 5% rodaków potrafiło czytać, znaleźli się cwaniacy, którzy robią interes na tym, dymając właśnie prekariat. Każdy rozbiór Polski się tak zaczynał, no i KK zawsze trzymał sztangę zaborcom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane