Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak miło. Ponad 500 lat temu, ludzie rownież dostrzegali zgniliznę kościoła. Jedni ginęli na stosach, innym udało się przeżyć i założyć wyznania "opozycyjne". Obecnie w XXI wieku, gangrena rozprzestrzeniła się tak mocno, że nie ma już czego reformować. Powstały więc trzy nie zwalczające się grupy (c...
Jak miło. Ponad 500 lat temu, ludzie rownież dostrzegali zgniliznę kościoła. Jedni ginęli na stosach, innym udało się przeżyć i założyć wyznania "opozycyjne". Obecnie w XXI wieku, gangrena rozprzestrzeniła się tak mocno, że nie ma już czego reformować. Powstały więc trzy nie zwalczające się grupy (chyba po raz pierwszy w historii). Jedna, zauważyła, że kościół i jego pracownicy, nie są im absolutnie do niczego potrzebni, a w Boga można wierzyć bez ich "pomocy", druga, analizując historię ludzkości i kościoła, całkowicie odrzuciła wiarę w nadistotę. Trzecia, zasila szeregi wyznań "opozycyjnych"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cd. Nie dał rady nazizm, komunizm, LGBT, gender, masoneria, iluminaci, dżihadyści, lewacy, Soros, UE i inne diabelskie wynalazki. Kościół, zarżnął się sam ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane