Reklama
Dla PiSu, Niemcy to wrog nr.1, bo co by zrobili bez wroga?

Dla PiSu, Niemcy to wrog nr.1, bo co by zrobili bez wroga?

przez nissin — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Niemiec i Polak dwa bratanki.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
3 lata temu

Vac, nie galopuj. Mieliśmy poprawne stosunki z rządem Niemiec, ale już nie mamy. Tego co o Polakach sądzi przeciętny Niemiec, to chyba nawet nie chcesz wiedzieć.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
3 lata temu

kaczor już raz to udowodnił. za cenę śmierci wielu ludzi w czasie pandemii odmówił pomocy w leczeniu którą Niemcy oferowały

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

zawsze lepiej zestrzelić rakietę nad Warszawą niż nad Berlinem

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Lepiej zestrzelic, niz nie zestrzelic... jak we wsi Przewodów.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
3 lata temu

No cóż, dba również o swoje. Lepiej było Turków rozgromić pod Wiedniem, niż pozwolić im łupić ziemie Rzeczypospolitej - że taką małą analogię przytoczę.

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
3 lata temu

Od Niemca za darmo to możemy dostać jedynie łomot, dał nam te baterie w swoim interesie , taka prawda.

0

Zglos komentarz

Reklama