Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To chyba jedyny prawdziwy sukces PISu - takim jak ty wmówił, że są partią prawicową.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż euro to waluta na którą fauszywa UE nas oszukuje więc na ich srebrniki nie ma co liczyć i jak zwykle Polska i Polacy zostaliśmy sami jak w zeszłym stuleciu kto zna historię. No chyba że zdecydujemy się masza ojczyznę zawierzyć rządom pro niemieckim wtedy pozornie będą euraczki ale to do czasu pu...
Cóż euro to waluta na którą fauszywa UE nas oszukuje więc na ich srebrniki nie ma co liczyć i jak zwykle Polska i Polacy zostaliśmy sami jak w zeszłym stuleciu kto zna historię. No chyba że zdecydujemy się masza ojczyznę zawierzyć rządom pro niemieckim wtedy pozornie będą euraczki ale to do czasu puki nie wykupione nas a rodzime firmy zrujnują wtedy wezmą nas bez walki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że na rządy PIS nasza gospodarka też jest za słaba.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane