Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Puchatku, ale jak prezes mawia "mają", to trzeba zawsze ksywę "pis" dokleić. Znaczy "... seniorzy pis mają leki za darmo."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiSowskie pieprzenie o 18% inflacji. To są teksty skierowane do de**li, którzy dodawać i dzielić nie potrafią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ramol ma za twoje pieniądze no i wszystko w temacie!!!!!!!!😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pod koniec 2019 roku, przeszedłem zawał serca, jak się okazało dość poważny. Jednym z największych błędów w moim życiu, była rezygnacja z leczenia w Czechach i powrót do Polski. Miesięczne zaopatrzenie w leki, kosztowało mnie 480 PLN. Po 3 miesiącach walki z polskim systemem lecznictwa wróciłem do C...
Pod koniec 2019 roku, przeszedłem zawał serca, jak się okazało dość poważny. Jednym z największych błędów w moim życiu, była rezygnacja z leczenia w Czechach i powrót do Polski. Miesięczne zaopatrzenie w leki, kosztowało mnie 480 PLN. Po 3 miesiącach walki z polskim systemem lecznictwa wróciłem do Czech. Opieka 1000 razy lepsza, zapas leków, dostaję na 3 mce, ZA DARMO !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane