Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Kacapy zaczęli produkować moskwicza,już niedługo pisde**le będą mieli swoje narodowe limuzyny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli to co niemieckie jest złe , to dlaczego używają np niemieckich limuzyn, ktoś może dodać że prezes wożony jest Skodą. Skoda przecież też już jest Niemca mimo że nie jest tam produkowana . Jeśli niemieckie jest złe to produkujemy swoje ewentualnie kupujmy od ruska bo tam jeszcze nie słyszałem że...
Jeśli to co niemieckie jest złe , to dlaczego używają np niemieckich limuzyn, ktoś może dodać że prezes wożony jest Skodą. Skoda przecież też już jest Niemca mimo że nie jest tam produkowana . Jeśli niemieckie jest złe to produkujemy swoje ewentualnie kupujmy od ruska bo tam jeszcze nie słyszałem żeby nasza władza narzekała
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ICH to nie dotyczy ….. one są z lepszego sortu…….😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane