Reklama
Wybór PiSu do władzy, to było jak z deszczu pod rynnę!

Wybór PiSu do władzy, to było jak z deszczu pod rynnę!

przez nissin — 3 lata temu
34

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
W
3 lata temu

Zrób sobie w domu tuskoołtarzyk.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Dureń z ciebie, wordeck, ale tutaj akurat masz rację.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

wordeck - Każdy sądzi podług siebie. Wiem, że każdy działacz PiSu ma taki ołtarzyk i modli się o wieczne życie i panowanie prezesa. Są to ludzie o wartości rynkowej 2kzł. Czyli przynieś, wynieś i pozamiataj. Oczywiście w szczytowaniu intelektualnym. Zaś dzięki prezesowi zarabiają min 15kzł. I to jes...

wordeck - Każdy sądzi podług siebie. Wiem, że każdy działacz PiSu ma taki ołtarzyk i modli się o wieczne życie i panowanie prezesa. Są to ludzie o wartości rynkowej 2kzł. Czyli przynieś, wynieś i pozamiataj. Oczywiście w szczytowaniu intelektualnym. Zaś dzięki prezesowi zarabiają min 15kzł. I to jest jedyny moment w ich marnym katolickim życiu by się dorobić.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

wordeck - Nie wiem. Czy Ty cieszysz się z tego, że przez tych katolickich de**li nasze wnuki będą musiały za to zapłacić. Żadnych rozwojowych inwestycji w Polsce. W ciągu 8 lat podwojono dług Polski. Pieniądze przejedzone. Gnębienie ludzi przedsiębiorczych, zaradnych i z inicjatywą. Gloryfikuje się...

wordeck - Nie wiem. Czy Ty cieszysz się z tego, że przez tych katolickich de**li nasze wnuki będą musiały za to zapłacić. Żadnych rozwojowych inwestycji w Polsce. W ciągu 8 lat podwojono dług Polski. Pieniądze przejedzone. Gnębienie ludzi przedsiębiorczych, zaradnych i z inicjatywą. Gloryfikuje się warcholstwo, nieróbstwo, nieudacznictwo i niewolnictwo. Takiej chcesz przyszłości dla swoich wnuków?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Macie panowie jakies inne propozycje? Bo wszystko lepsze od nieudacznikow i bezkarnych zlodziei PiSu.Po 7 latach ich rzadow Polska jest w "czarnej du**e" a Polacy coraz biedniejsi...PiS juz pokazal co potrafi, a raczej ze niczego nie potrafi!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

No pewnie, że wszystko lepsze, ale chwalenie Tuska pod niebiosa to przeginka.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Wiec co proponujesz, co jest lepsze od, polityka europejskiej i swiatowej wagi, jakim jest Tusk?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Ja ci powiem, co ja proponuję, skup się: przestań robić z Tuska boga. On też ma swoje za uszami. Trzeba pokonać PIS i to jest priorytet, ale "Donald Tusk naszą nadzieją" niczym się nie różni od "Jarosław Polskę zbaw". To jest ten sam poziom kultu jednostki. To jest chyba oczywiste dla każdego, kto m...

Ja ci powiem, co ja proponuję, skup się: przestań robić z Tuska boga. On też ma swoje za uszami. Trzeba pokonać PIS i to jest priorytet, ale "Donald Tusk naszą nadzieją" niczym się nie różni od "Jarosław Polskę zbaw". To jest ten sam poziom kultu jednostki. To jest chyba oczywiste dla każdego, kto ma rozum.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Po raz kolejny zapytam co proponujesz lub kogo? Bo specjalistami od szczucia na Tuska to jest PiS, WSZYSTKO JEST JEGO WINA ALE MIMO 7 LAT BEZPRAWIA, NICZEGO MU NIE UDOWODNIONO!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Są winy Tuska, które są bezsporne. Skierowanie sześciolatków do szkół. I jak bardzo byś nie wył, tej hańby zmazać się nie da. Konsekwencje tej politycznej decyzji trwają do dzisiaj. A co do powtarzanego przez ciebie pytania: nie o tym jest mój komentarz. Mówię: przestań czcić. Nie rozumiesz? Bardzo...

Są winy Tuska, które są bezsporne. Skierowanie sześciolatków do szkół. I jak bardzo byś nie wył, tej hańby zmazać się nie da. Konsekwencje tej politycznej decyzji trwają do dzisiaj. A co do powtarzanego przez ciebie pytania: nie o tym jest mój komentarz. Mówię: przestań czcić. Nie rozumiesz? Bardzo mi przykro, żaden z nas nie przekona drugiego. (musiałem wkleić ponownie, bo komentarz trafił na górę, zamiast do wątku)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Zgodnie z informacją pochodzącą z  Narodowej Fundacji Badań nad Edukacją w Wielkiej Brytanii W wieku 6 lat obowiązek szkolny rozpoczynają dzieci z 19 krajów UE (Austria, Belgia, Chorwacja, Republika Czeska, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Republika Irlandii, Włochy, Luxemburg, Holandia, Portu...

Zgodnie z informacją pochodzącą z  Narodowej Fundacji Badań nad Edukacją w Wielkiej Brytanii W wieku 6 lat obowiązek szkolny rozpoczynają dzieci z 19 krajów UE (Austria, Belgia, Chorwacja, Republika Czeska, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Republika Irlandii, Włochy, Luxemburg, Holandia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Polska). Dzieci z Wielkiej Brytanii idą natomiast do szkoły w wieku 5 lat.- demagog.org.pl

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Wiedziałem, że do tego dojdzie. Do przekonywania, że to było dobre. A nie było, ku*wa, nie było. Jak ktoś nie zauważył kryzysu, który się w tym roku pojawił, a w przyszłym będzie jeszcze gorszy, to ja już kompletnie nie mam nic do dodania. Powtarzajcie sobie swoje mantry, wklejajcie swoje mądrości....

Wiedziałem, że do tego dojdzie. Do przekonywania, że to było dobre. A nie było, ku*wa, nie było. Jak ktoś nie zauważył kryzysu, który się w tym roku pojawił, a w przyszłym będzie jeszcze gorszy, to ja już kompletnie nie mam nic do dodania. Powtarzajcie sobie swoje mantry, wklejajcie swoje mądrości. Nie jesteście partnerami do takiej dyskusji.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

I żebyście mi tu nie pitolili od rzeczy, to doprecyzuję, że chodzi o kryzys szkolnictwa spowodowany przez spiętrzenie liczby kandydatów do szkół średnich. Za 4 lata będzie to samo, tylko na studiach. Przez jedną durną decyzję, jednego zadufanego w sobie człowieka.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Wszyscy sa w bledzie, tylko Ty masz racje...tacy tez musza zyc!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

No ba. Milion rodziców, którzy podpisali petycję się myli, tylko paru inceli z wiochy ma rację. Szah-Mad.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

te nisin jakiej wagi? chyba marynarki ważył jak opojom podawał kelnerzyna

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
3 lata temu

pibi80. Też nie byłem wielkim fanem reformy szkolnictwa, ale co by nie mówić, była próbą odpowiedzi na zmiany demograficzne, które są faktem. Rzeczywiście takie reformy niosą z sobą pewne skutki uboczne, ale to pisowskie odwrócenie tej reformy przedłużyło tą sytuację, a systemowe niedoinwestowanie s...

pibi80. Też nie byłem wielkim fanem reformy szkolnictwa, ale co by nie mówić, była próbą odpowiedzi na zmiany demograficzne, które są faktem. Rzeczywiście takie reformy niosą z sobą pewne skutki uboczne, ale to pisowskie odwrócenie tej reformy przedłużyło tą sytuację, a systemowe niedoinwestowanie szkół spowodowało prawdziwy kryzys. Nie chodzi tu o gloryfikowanie Tuska, ale nazywanie tej reformy "winą" jest krótkowzrocznością i nadużyciem. To samo tyczy się podniesienia wieku emerytalnego. To po prostu próba walki z realnym problemem, a nie z tymi, które się samemu stworzyło, w czym celuje pis

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Brawo Pibi. Moja córka kończyła w tym roku 8 klasę. Jest z kwietnia 2008 więc musiała iść wcześniej do szkoły. Nie było wesoło i za 4 lata też pewnie nie będzie. Dodała bym jeszcze wprowadzenie wieku emerytalnego 67+. Dla mnie kobiety oznaczało to 7 lat dłuższej pracy. Trochę sporo. Są zawody, w któ...

Brawo Pibi. Moja córka kończyła w tym roku 8 klasę. Jest z kwietnia 2008 więc musiała iść wcześniej do szkoły. Nie było wesoło i za 4 lata też pewnie nie będzie. Dodała bym jeszcze wprowadzenie wieku emerytalnego 67+. Dla mnie kobiety oznaczało to 7 lat dłuższej pracy. Trochę sporo. Są zawody, w których można pracować dłużej, są takie, że 60latkowie sobie nie radzą. Poza tym Tusk wygrał w głosowaniu na polityka, którego nie darzą Polacy zaufaniem(57%). To chyba coś oznacza. Myślę, że opozycja z Tuskiem na czele będzie słabo wyglądać.

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
3 lata temu

Kolejny superbohater jak i kaczoruski z żydowiecki. Jakoś ich poświęcenie tylko rujnuje nasz kraj. Popis won judozbiry.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
3 lata temu

jednak żyjemy w chorych czasach,zamiast szcunek,prawdomostwo i poważanie dla innych było normalną cechą,jest rzadkością którą trzeba pielegnować,ale cieszyć sie z tego,że jest szansa na powrót tych wartości

0

Zglos komentarz

T
3 lata temu

Poświecił dobro i uciekł do Brukseli

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Są winy Tuska, które są bezsporne. Skierowanie sześciolatków do szkół. I jak bardzo byś nie wył, tej hańby zmazać się nie da. Konsekwencje tej politycznej decyzji trwają do dzisiaj. A co do powtarzanego przez ciebie pytania: nie o tym jest mój komentarz. Mówię: przestań czcić. Nie rozumiesz? Bardz...

Są winy Tuska, które są bezsporne. Skierowanie sześciolatków do szkół. I jak bardzo byś nie wył, tej hańby zmazać się nie da. Konsekwencje tej politycznej decyzji trwają do dzisiaj. A co do powtarzanego przez ciebie pytania: nie o tym jest mój komentarz. Mówię: przestań czcić. Nie rozumiesz? Bardzo mi przykro, żaden z nas nie przekona drugiego.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Ty durniu, przestań chlać jak siadasz do internetów

0

Zglos komentarz

V
vssykus 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie jestem za Kaczorem i PiSem. Jestem kibicem. Mimo tego, mam gdzieś Kaczyńskiego!!!!

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No kasy się nakradł i przygarnął w łapówkach więc ma. Z poważaniem to go mają w du.. na świecie.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nakradł? Jakoś ziobrowa prokuratura milczy na ten temat. Mają go w du..? To może wymień jednego, bardziej szanowanego polskiego polityka związanego z pisem. San Escobar się nie liczy jakby co

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tak samo jak Tuskowa prokuratura milczała poprzednio i będzie milczała, jak jakimś cudem wygra wybory. To dla naiwniaków głośno krzyczy o więzieniu i procesach dla polityków pisu , żeby użyteczny id***a to łyknął i zagłosował na niego. To jedna banda jest i trzymają ze sobą.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No bez JAJ autorze tej wiochy !!!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Ten ryzy ch.j przynajmniej zrobiłby tu drogie Niemcy a nie drugą Białoruś prawaki. Chciecie być wolni czy nie? Chcecie mnieć coś do powiedzenia czy nie w demokracji? Jeśli nie chcecie miec głosu prawaki to czemu cały czas mnie pouczacie? Przeiceż nie chcecie mieć głosu. A ja chce ja chce mieć prawo...

Ten ryzy ch.j przynajmniej zrobiłby tu drogie Niemcy a nie drugą Białoruś prawaki. Chciecie być wolni czy nie? Chcecie mnieć coś do powiedzenia czy nie w demokracji? Jeśli nie chcecie miec głosu prawaki to czemu cały czas mnie pouczacie? Przeiceż nie chcecie mieć głosu. A ja chce ja chce mieć prawo pouczać nawet władzę. I nikt nie powinien mieć prawa mnie za to zamknąć jak na białorusi, rosji i coraz częściej też w Polsce. Niestety prawaki, takie są wasze rządy.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Problem jest w tym jak ten ryży CH..j panował wraz z Bronkiem od gęsiarki i czajnika to wolności słowa nie było. Kibole pamiętają.

0

Zglos komentarz

E
Etanim 💩 JP 100%
3 lata temu

Zmieńcie nazwę wiochy na kochamtuska.pl albo wybierztuska.com Będzie to przynajmniej uczciwej brzmiało.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

I dlatego spyerdol*ił w podskokach do Brukseli jak tylko niemy wynagrodzili go za zdradę Polski.

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Ma też tupet i wyrachowanie. Mówiąc że nie podniesie wieku emerytalnego, mówiąc że nie podniesie podatków i hit że nie bratał się z ruskim.

0

Zglos komentarz

N
nowy134 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wszystkiego nie zdążył sprzedać Niemcom to wrócił dokończyć dzieła.

0

Zglos komentarz

Reklama