Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Endriu117 🌟 Padawan
3 lata temu

Ale powiedzcie: co trzeba mieć w głowie?

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
3 lata temu

Trociny Endriu

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

A skąd normalny człowiek ma to wiedzieć? Normalne drużyny nie mają takich kr***nizmów wypisanych na koszulkach. Może wniosek do FIFA o zmianę? Może od razu naszych przechścić na obrońców Chrystusa?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Ale pe****le nie grają , proszę pani!!!!!!😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

P
3 lata temu

Kibicowanie Niemcom już nie aktualne😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

M
MothersFan 💩 JP 100%
3 lata temu

Widzę trole na wiocha.pl krytykują każdą partię po za byłą klite której kibicują. Giertych, Tusk, Kopacz tylko na nich na głównej nic nie widuje. Chyba że w super latywach:)

0

Zglos komentarz

Reklama