Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Pis na próbę wydłużył kadencję samorządów o rok. Bezprawnie, bo Konstytucja zezwala jedynie na skrócenie kadencji. I cisza! To teraz za rok wydłużą kadencję Sejmu o 10 lat tłumacząc, że jeszcze mają nieporobione, to co mieli narodowi porobić, a jak kto co piśnie, to usłyszy, że przecież w zeszłym ro...
Pis na próbę wydłużył kadencję samorządów o rok. Bezprawnie, bo Konstytucja zezwala jedynie na skrócenie kadencji. I cisza! To teraz za rok wydłużą kadencję Sejmu o 10 lat tłumacząc, że jeszcze mają nieporobione, to co mieli narodowi porobić, a jak kto co piśnie, to usłyszy, że przecież w zeszłym roku już wydłużenie było i nikt nie protestował. O ile w ogóle ogłoszą jakieś wybory. Daję 50% na to, że wybory mogą być zawieszone na czas nieokreślony i nikt nawet nie jęknie. Narodek bez jajec!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane