Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Cezary, Wy zlikwidujcie abonament, obniżcie tam pensje do racjonalnych, wywalcie skompromitowanych kłamców i dziadów, a wszystko samo się unormuje. Ale tego nie zrobicie, bo jak wygracie, to obsadzicie swoimi i będziecie robić to samo. Jeśli płace będą racjonalne, niższe niż w mediach prywatnych,...
Cezary, Wy zlikwidujcie abonament, obniżcie tam pensje do racjonalnych, wywalcie skompromitowanych kłamców i dziadów, a wszystko samo się unormuje. Ale tego nie zrobicie, bo jak wygracie, to obsadzicie swoimi i będziecie robić to samo. Jeśli płace będą racjonalne, niższe niż w mediach prywatnych, to w przypadku nacisków dziennikarze nie dadzą się i będą odchodzić. Tam jest po prostu za dużo forsy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi1212 - Znowu kulą w płot. Właśnie Tusk popełnił błąd i nie obsadził swoimi mediów publicznych. Ten błąd zrozumiał Kaczyński i zagarną wszystkie dla siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kasy jest za dużo ale pisiorstwa jeszcze więcej!!!!!€ 😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane