Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To co napisane, nie ważne gdzie i jak, zawsze jest gdzieś zapisane, więc można to odtworzyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wieżący mnie zminusował ale się nie dziwię, to było na wszelki wypadek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego wariat antek zjadł obiad w Smoleńsku po katastrofie i zasuwał pociągiem do Warszawy, by posprzątać po rządach kartofla. Mając teraz te papiery może szantażować obszczanego dziada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety, ale to jest jednak standardowe zachowanie PiS. W moim mieście kiedy było wiadomo, że wybory przegra kandydat na prezydenta z PiSu, a rządził też pisior to wieczorem w Urzędzie Miasta niszczarki ponoć omal do czerwoności się nie nagrzały. Wiem to od znajomego, pracownika Urzędu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestandardowe i niespotykane? Wręcz przeciwnie, tak się zachowuje skorumpowana banda, która czuje na karku oddech pogoni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale przecież oni nie boją się i nie mają nic do ukrycia. Dlatego robią audyt energetyczny, ale tylko w okresie rządów PO. U nich nawet nie ma czego audytować. Wszystko przepisali lub wykupili za nieswoje, a dopisali sobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane