Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

A może ….. ,, najsprawiedliwiej i najbezpieczniej,,, byłoby gdyby zaufany mąż stanu wyłącznie z pisu trzymał urnę przy du**e , nawet jak pójdzie stać??????😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Może niech zrobią inaczej. Niech do lokali wyborczych wpuszczają tylko zwolenników PiS. A tak serio to widać, że strasznie im się już d**y palą. Widzą że za 10 miesięcy stracą władze i pójdą siedzieć. SUPER. Miód na moje serce.

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Racja, pod kościołami mogą stać wyłącznie wysłannicy ateisty Owsiaka by zbierać dla niego kasę!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

I tu sie z Toba zgadzam, to pieniadze dla dobra narodu!

0

Zglos komentarz

Reklama