Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5A kto mówi ze wierzą????? Pod publikę i dla władzy niektóre Mendy zrobią wszystko zarówno z jednej jak i z drugiej mafiii a wiążą się z tym ogromne pieniądze również……😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ci złodzieje głęboko wierzą w siłę propagandy, i choćby po trupach, to do celu! Takie bydlaki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście, masz rację. Przyznać jednak trzeba, że upolitycznienie i całkowite, czasem bezrozumne podporządkowanie mediów publicznych, skutek przynosi. Pisowskie barany, bezkrytycznie wierzą, w każde, nawet największe kretyństwo płynące z tego ścieku. Gdyby, ogłoszono, że prezes poleciał w kosmos i...
Oczywiście, masz rację. Przyznać jednak trzeba, że upolitycznienie i całkowite, czasem bezrozumne podporządkowanie mediów publicznych, skutek przynosi. Pisowskie barany, bezkrytycznie wierzą, w każde, nawet największe kretyństwo płynące z tego ścieku. Gdyby, ogłoszono, że prezes poleciał w kosmos i stwierdził, że ziemia jest płaska, taki wordeck, czy inny ślepowron, zrobili by z niego Avengersa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni tylko mówią, że w niego wierzą, a to nie jest tożsame z tym, że wierzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ci którzy głeboko wierzą w Boga, własnie tacy są. Ich grzechy są anulowane, wystarczy spowiedź i mogą kraść i oszukiwać dalej. Biskupi przecież też wierza głęboko, a oszukują i kryją pe****lów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane