Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Po wyborach będzie inaczej ….. pe****le nie zaznają spokoju i będą siedziec….😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam pomysła prawaki. Niech zgwałcone katoliczki nie robią aborcji a teistki robią jeśli chcą. Co wy na to prawaki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Vac, teistki to bardzo często katoliczki właśnie ("Teizm – wiara w istnienie Boga, bogów lub bogiń, którzy są osobami ingerującymi w losy świata lub jest on ich dziełem"). Może chodziło Ci o ateistki bądź agnostyczki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taista to jest wierzący w istnienie jednego Boga, przeciwieństwo ateisty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ńiekoniecznie stywen. Theoús to po grecku "bogowie", a słowo "teizm" od tego greckiego się wywodzi. Oznacza to wiarę w jednego lub wielu bogów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe w jaki jeszcze sposób oni muszą "zbłądzić", jakich obrzydliwych ś**ństw muszą dokonać, co jeszcze muszą odwalić aby ludzie odwrócili się od nich!?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będzie to trwało tak długo, jak długo będzie na to społeczne przyzwolenie. Tak moi drodzy, jako społeczenstwo sami jesteśmy temu winni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A zgwałcony przez księdza dziewięciolatek to według pewnego sądu kościelnego "wspólnik w grzechu".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Także prowokator przestępstwa , w końcu sam dziewięciolatek wchodził do łóżka księdza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wioskowe P**So-kato-z**by !!! Znowu atak na wasz kościół i katolików. Do ataku!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawa u nas nie ma. Istnieje tylko dla szaraków - na pokaz, że niby jest. Chroni za to , gangusów, bogaczy, polityków, elity. Ja bym te (z@rne ŚMIE*ie na narządy przeznaczał / wycinał co popadnie. Przynajmniej potrzbującym życie by ratowali. Ale wiem że to tylko utopia, która nigdy się nie ziści. Na...
Prawa u nas nie ma. Istnieje tylko dla szaraków - na pokaz, że niby jest. Chroni za to , gangusów, bogaczy, polityków, elity. Ja bym te (z@rne ŚMIE*ie na narządy przeznaczał / wycinał co popadnie. Przynajmniej potrzbującym życie by ratowali. Ale wiem że to tylko utopia, która nigdy się nie ziści. Nasz Piękny przyrodniczo kraj, to ostatnie zagłębie -klerykańskiego zniewolenia i ubezwlasnowolnienia-..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może i tak, ale dla mnie taki ksiądz, to pe****l, zwyrodnialec zbok. A obrońca też to samo. Ręka rękę myje jak to mówią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedne z nich tłumaczył to tym, że dzieci potrzebują miłości i dotyku. I same mu wchodziły do łóżka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane