Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Bedziecie siedziec, zlodziejowate nasienia!!!!!!!!😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro wiedzą, że pozostaną bezkarni, to dlaczego mieliby nie korzystać z okazji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie da sie z prostego chlopa ze wsi zrobic mafiozy, a juz na pewno nie elite danego kraju. Kiedys zwiazek radziecki w ramach socjalizmu wpadl na rewelacyjny pomysl by wladze, przywileje, pozycje oddac chlopom mordujac przy okazji cala szlachte, nie odpuscili nawet mieszczanstwu. Jak to sie skonczylo...
Nie da sie z prostego chlopa ze wsi zrobic mafiozy, a juz na pewno nie elite danego kraju. Kiedys zwiazek radziecki w ramach socjalizmu wpadl na rewelacyjny pomysl by wladze, przywileje, pozycje oddac chlopom mordujac przy okazji cala szlachte, nie odpuscili nawet mieszczanstwu. Jak to sie skonczylo chyba kazdy wie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane