Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta piosenka jest tak stara że nawet nie pamiętam kiedy Lipiński śpiewał że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". I co? Jakoś tego nie widać. W Polsce zdawało się trochę normalizować to do władzy dorwał się kaczyński i wszystko rozj...ł. Na świecie covid, putin i cholera wie co jesz...
Ta piosenka jest tak stara że nawet nie pamiętam kiedy Lipiński śpiewał że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". I co? Jakoś tego nie widać. W Polsce zdawało się trochę normalizować to do władzy dorwał się kaczyński i wszystko rozj...ł. Na świecie covid, putin i cholera wie co jeszcze. Więc kiedy będzie pięknie i normalnie? Chyba już nie za kadencji tego świata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane