Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Binio19 🌾 Wieśniak
3 lata temu

I to w obstawie policji..

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Ta piosenka jest tak stara że nawet nie pamiętam kiedy Lipiński śpiewał że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". I co? Jakoś tego nie widać. W Polsce zdawało się trochę normalizować to do władzy dorwał się kaczyński i wszystko rozj...ł. Na świecie covid, putin i cholera wie co jesz...

Ta piosenka jest tak stara że nawet nie pamiętam kiedy Lipiński śpiewał że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". I co? Jakoś tego nie widać. W Polsce zdawało się trochę normalizować to do władzy dorwał się kaczyński i wszystko rozj...ł. Na świecie covid, putin i cholera wie co jeszcze. Więc kiedy będzie pięknie i normalnie? Chyba już nie za kadencji tego świata.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Hahahahahahahaha i to z jaką ochroną.

0

Zglos komentarz

Reklama