Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elity??? Co to znaczy elita ?? Zwykłe kundle, lansujące się za kasę podatników, 30% pyyerdolniętych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wrangler, taki sam stary rzęch jak i ten wylniały wilk , jak dla mnie to kłopot a nie luksus:D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gnom przypierdala się do pensji lekarzy!!!! Bądź co bądź ludzi po studiach i ze specjalizacja!!! A tu proszę: matoly bez mózgów w teleszczujno , kr***ni i aparatczycy w SSP oraz pociotki 😤😤😤😤😤szwagry , siostry , synowie , córki oraz inni krewni bez kompetencj...
Gnom przypierdala się do pensji lekarzy!!!! Bądź co bądź ludzi po studiach i ze specjalizacja!!! A tu proszę: matoly bez mózgów w teleszczujno , kr***ni i aparatczycy w SSP oraz pociotki 😤😤😤😤😤szwagry , siostry , synowie , córki oraz inni krewni bez kompetencji zarabiają takie kwoty???? Dziodyga nie wie czy głupa pali?????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nauczyciele nie dadzą im władzy a propagandajak najbardziej... Ale nawiasem mowiac nie da sie słuchać juz tych pier... Spotow rzadowych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane