Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jak się ma takich de**li za swoich wyborców to można robić wszystko. I bredzić wszystko. A oni i tak będą drzeć ryje Ja-ro-sław Ja-ro-sław.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko Tworki...Pomyslec ze ten wariat rzadzil 38 milionowym, zacofanym narodem!!! (i to nie wina tego wariata, tylko zacofanego narodu, ktory go popieral)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz się okaże, że komisja Macierewicza nie przeanalizowała jeszcze wszystkich możliwych przyczyn i scenariuszy katastrofy, szczególnie takich, które nie pozostawiają śladów wybuchu, np.: antymaterii, czarnej dziury, trzęsienia ziemi w powietrzu (te spowodowane przez Putina) oraz oślepienia pilotów...
Zaraz się okaże, że komisja Macierewicza nie przeanalizowała jeszcze wszystkich możliwych przyczyn i scenariuszy katastrofy, szczególnie takich, które nie pozostawiają śladów wybuchu, np.: antymaterii, czarnej dziury, trzęsienia ziemi w powietrzu (te spowodowane przez Putina) oraz oślepienia pilotów wskaźnikiem laserowym (spowodowanego przez Tuska, ewentualnie przez syna Tuska). "Show must go on!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
30% cały czas popiera to coś. To są de**le o inteligencji kostki brukowej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane