Reklama
Reklama

Komentarze

9
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Kto uwierzył w to ze tam była jakaś bomba to jest id**tą prawackim. Po co bomba w samolocie który się rozbija prawaki? W samolocie który ląduje we mgle czyli poloci gó**o widzą przez okna a chcą lądować. I zbliżąją się do do lotniska z prędkością 300k/h z nadzieją ze zobaczą światełka na pasie start...

Kto uwierzył w to ze tam była jakaś bomba to jest id**tą prawackim. Po co bomba w samolocie który się rozbija prawaki? W samolocie który ląduje we mgle czyli poloci gó**o widzą przez okna a chcą lądować. I zbliżąją się do do lotniska z prędkością 300k/h z nadzieją ze zobaczą światełka na pasie startowym. A jeszcze im się powalił w samolocie wysokościomież i myśeli durnie ze są o setki metrów wyżej gdy walneli w glebę.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Bo tacy eksperci wtedy pilotowali samolot z polskim prezydentem na pokładzie jak dziś rządzą największymi spółkami skarbu panstwa. Typowe prawaki. Bo prawaki nie ufają prawdziwym pilotom musieli wziać po rodzinkach pewnie pseudo pilotów co ledwo zaliczyli prawo jazdy pilota.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Oczywiście wstawiasz "prawaków" tam gdzie lewackie działania, albo cokolwiek. Ile lat jeszcze będziesz tak pie**olił, ku uciesze lewackiego pisu?

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

niedługo miesięcznica setna, czy dwusetna - nie wiem i jarek znowu będzie dochodził do "prawdy"

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Miesięcznica sekty nekromantów, będą przyzywać kłamstwa, a sekciarze Jarosław,😁 Jarozbaw 😆

0

Zglos komentarz

V
vernalisadonis 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Któryś na pokładzie samolotu "naciskał" na pilotów, żeby lądowali. Tak mniej więcej mogło być.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

I pomyśleć, że gdyby Kaczyński nie zaspał i się nie spóźnił, to dzisiaj nie byłoby tematu.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

A ile prawaków powtarzało prawacką gó**o prawdę ze tam był wybuch!!! Nawet moja matka powtarzała i już nie żuje umarła w PISowskim hos**cjum w którym wszyscy na PIS głosują. To samo was czeka prawaki.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

PIS to sekta 💀nekromantów . Trupy pomagają w utrzymaniu władzy

0

Zglos komentarz

T
3 lata temu

Daj źródło o tej komisji chętnie poczytam. ?

0

Zglos komentarz

M
MothersFan 💩 JP 100%
3 lata temu

Durny naród, głupi ludzie. Jak się czyta te id**tyczne komentarze to brat zabił brata i dodatkowo władzę przejęli PO, taki miał cel Kaczyński. Kr***nizm.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Na tych trumnach kaczyński zbudował swój polityczny fundament.

0

Zglos komentarz

Reklama