Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
leonoczko 🏹 Łowca
3 lata temu

To już kolejny pozew, jaki Macierenko buńczucznie zapowiada. A co z poprzednio szumnie zapowiadanymi pozwami? Zeszło powietrze z balonika? Strach przed przegranymi procesami był większy?

0

Zglos komentarz

N
Nosell 😏 Szyderca
3 lata temu

Ten dzban robi de**li z ludzi. Wszedzie są informacje, że ten cały Tomasz L. którego sam powołał, był członkiem komisji w sprawie WSI ale Likwidacyjnej a nie Weryfikacyjnej. Bije piane ku**sina.

0

Zglos komentarz

Reklama