Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Obraził mnie jak ukradł z bratem księżyc . Złodziej od najmłodszych lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczajmy na niego🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i tu mamy pewien dylemat. Wielokrotnie PRÓBOWAŁ mnie obrazić, jednak nigdy nie czułem się obrażony. Z prostego powodu - Kaczyński nie posiada zdolności do obrażenia mnie, analogicznie jak pewne kategorie ludzi nie posiadały zdolności honorowej według przedwojennego kodeksu Boziewcza. Co ciekawe,...
No i tu mamy pewien dylemat. Wielokrotnie PRÓBOWAŁ mnie obrazić, jednak nigdy nie czułem się obrażony. Z prostego powodu - Kaczyński nie posiada zdolności do obrażenia mnie, analogicznie jak pewne kategorie ludzi nie posiadały zdolności honorowej według przedwojennego kodeksu Boziewcza. Co ciekawe, według tego kodeksu na 28 punktów mówiących, kto nie posiada zdolności honorowej, Kaczyński spełnia co najmniej kilka (np. "oszczerca").
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cierpliwosc... nic nie trwa wiecznie, to juz "labedzi spiew" Kaczynskiego i ostatnia runda Cyrku Kaczynskiego po Polsce. (przeciętne trwanie życia mężczyzn w Polsce wyniosło 71,8 roku)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane