Reklama
I dlatego trzeba mówić, pisać o podłościach obecnej władzy. Która niszczy konstytucję, zastrasza prokuratorów i sędziów.

I dlatego trzeba mówić, pisać o podłościach obecnej władzy. Która niszczy konstytucję, zastrasza prokuratorów i sędziów.

przez FED0RA — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
Agman74 🌾 Wieśniak
3 lata temu

I buchnął Ci kurtkę i nie chce oddać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

romek ty lepiej naucz padać naszą kadrę

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Ewentualnie niech przepisze na żonę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Ten cwaniak co jak spytaja się ile nakradl to od razu mdleje.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

PutinStaraOnuca - W przeciwieństwie do katolickich pe****lii w sutannach, ich się nie pytają ich się broni i gloryfikuje.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

A skąd wiesz, że nakradł???? Bo tak ci powiedzieli w TVPiS???? Skoro nakradł to dlaczego nie ma wyroku????????

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

PisowcyToDe**le - jak na być wyrok jak w togach też komunistyczni złodzieje. Koń zaraz "wylosuje" zurka albo tuleje.

0

Zglos komentarz

Reklama