Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jeśli on jest bohaterem obalenia komuny to ja powonieniem być największym bohaterem obalenia PISu. A tym bardziej dlatego ze ja nigdy nawet nie stałek koło żadnego PIS-oora. A Tusk stał w solidarności był razem z wieloma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli on jest bohaterem obalenia komuny to ja powonieniem być największym bohaterem obalenia PISu. A tym bardziej dlatego ze ja nigdy nawet nie stałem koło żadnego PIS-oora. A Tusk stał w solidarności był razem z wieloma innymi opozycjonistami. A wielu jak Giertych czy Działali razem z PIS. Albo sto...
Jeśli on jest bohaterem obalenia komuny to ja powonieniem być największym bohaterem obalenia PISu. A tym bardziej dlatego ze ja nigdy nawet nie stałem koło żadnego PIS-oora. A Tusk stał w solidarności był razem z wieloma innymi opozycjonistami. A wielu jak Giertych czy Działali razem z PIS. Albo stonoga też był prawakiem maryjnym jak Kaczor. A ja nic z tego. Ja jestem największym opozycjonistom zawsze przeciw PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane