Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Czy można zrezygnować z płacenia abonamentu????? Bo jak widzę te szumowiny w tv szczujnia to mi się rzygac chce!!!!!!!😖😖😖😖😖😖😖
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cytując klasyka:"To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale tez ich rozumiem"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jak adamowicza zaciukali to też tak mówiliście?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy - A tak w ogóle to Ty potrafisz kojarzyć bez księdza? Zabójstwo Adamowicza było poprzedzone wyraźną katolicko-bolszewicką nagonką na Adamowicza w TVP**S. Która to jeszcze Tv stosuje katolickie szczucie na drugiego człowieka? Dajesz w szyję?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bax nie trafiłeś z księdzem ja nawet ochrzczony nie jestem... a nagonke na pis to sobie zobacz w innych stacjach czy nawet na tej stronie zdominowanej przez fanatyków, ja nie popieram takich działań z żadnej strony i dla mnie ludzie którzy to popierają powinni tracić prawa wyborcze... a co do księży...
bax nie trafiłeś z księdzem ja nawet ochrzczony nie jestem... a nagonke na pis to sobie zobacz w innych stacjach czy nawet na tej stronie zdominowanej przez fanatyków, ja nie popieram takich działań z żadnej strony i dla mnie ludzie którzy to popierają powinni tracić prawa wyborcze... a co do księży to zdanie mam o nich jak najgorsze tak jak o politykach PO i PIS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane