Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karczewski sieje? szkoda mi was pełowsko-lewackie szumowiny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szkoda mi was bo nie potraficie myśleć i wyciągać wniosków, a nie dlatego, że jesteście pełowskimi półgłówkami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odezwał się prawacki kutafon, dla którego hucpa w wykonaniu Zera nie ma znaczenia, a Karczewski nie sieje. Wspomnij ku**ę, która zabiła Adamowicza, pi*******y śm***iu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najbardziej bawi mnie, jak jakiś kato-pisiacki półgłówek, próbuje mówić o samodzielnym myśleniu i logice, a także wyciąganiu wniosków. Każdy samodzielnie myślący, w miarę rozsądny i wyciągający wnioski człowiek, na myśl o katolicko-prawackim "porządku" świata, ma odruch wymiotny, a ty pisiacka szmat...
Najbardziej bawi mnie, jak jakiś kato-pisiacki półgłówek, próbuje mówić o samodzielnym myśleniu i logice, a także wyciąganiu wniosków. Każdy samodzielnie myślący, w miarę rozsądny i wyciągający wnioski człowiek, na myśl o katolicko-prawackim "porządku" świata, ma odruch wymiotny, a ty pisiacka szmato, wkrótce możesz być lany po pysku jak wspomniany Karczewski. Czego z resztą z całego serca ci życzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Nie potrzebuję troski katolickiego bolszewika. Sam sobie w życiu radę daję. Potrzebuję byście mnie przestali okradać. Wolę być szumowiną, niż prawacko-katolickim pe****lem lub klęczącym przed zadem podofila na mszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Ty za to wyciągasz wnioski, mając swój ryj w błocie na widok pe****la. Ty za to wyciągasz wnioski, wysyłają swoje dzieci do pe****la za ochłapy ze stołu katolicko-pe****lskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adamowicza jasna sprawa zaciukali za to samo ... czy się mylę ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adamowicz miał za dużo miekszań. Na nikogo nie szczuł. Widzisz różnicę, czy TVP ci przesłania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ależ oczywiście ze szczuł a nie widzę różni=cy w tvp i tvn ani różnicy w fanatykach obu tych partii...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oliolo a nie mówili ci że podczas seksu nie masz być z przodu ??? Rozgarnięty jesteś jak to co koń tyłem wyrzuca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane