Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Gdzie są ci, którzy wrzeszczeli, że Tusk sprzedał Polskę? Teraz katolicki złodziej sprzedał kontrolę na rafinerią Gdańską. Teraz ta rafineria może trafić w ręce Putina. Oto obraz prawacko-katolickiego patriotyzmu. Tak właśnie się działo przed rozbiorami, Wedy lewków jeszcze nie było.
Gdzie są ci, którzy wrzeszczeli, że Tusk sprzedał Polskę? Teraz katolicki złodziej sprzedał kontrolę na rafinerią Gdańską. Teraz ta rafineria może trafić w ręce Putina. Oto obraz prawacko-katolickiego patriotyzmu. Tak właśnie się działo przed rozbiorami, Wedy lewków jeszcze nie było.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli to się potwierdzi tak jak to przestawiła TVN24 to wg mnie mamy chyba najgrubszą aferę tego roku. Rafineria oddana za bezcen i zero do powiedzenia. Celowo to musiało być tak zrobione. Jeszcze przez chwilę myślałem, że jakiś kr***n to podpisał w takim kształcie, ale z czasem doszło do mnie, że...
Jeżeli to się potwierdzi tak jak to przestawiła TVN24 to wg mnie mamy chyba najgrubszą aferę tego roku. Rafineria oddana za bezcen i zero do powiedzenia. Celowo to musiało być tak zrobione. Jeszcze przez chwilę myślałem, że jakiś kr***n to podpisał w takim kształcie, ale z czasem doszło do mnie, że nie można być aż tak głupim – napisał jeden z internautów komentując aferę z umową Orlenu z Aramco. W sieci aż huczy od komentarzy. – Afera roku? To jest trybunał stanu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane