Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2no a w sejmie za podnoszeniem podatków głosują jak pis za socjalem jak pis za durnymi ograniczeniami z ue jak pis ... dziwi mnie ze są idioci którzy myślą ze te partie się czymś różnią
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomina mi to co mowila Solidarnosc ze rozliczymy komunistow. No i co dostali nasze zaufanie ale obietnic nie spelnili. Teraz bedzie tak samo, pis ma wtyki na kazdym szczeblu wladzy, bez nich zgody nic sie nie zmieni. Wyniosle hasla w ktore wierza tylko naiwni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Albert pierwszy raz z tobą się zgodzę(qrwa święta idą🤭)solidarność się rozliczyła podzielili kraj między siebie my nie ruszamy was a wy nas
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mieliście fajnych ludzi typu Starynkiewiecz ale przyszedł stalin i zostały tylko gofna mieliście sztuke,kulture słynny balet potem przyszła putinoza a wam rozum odjeło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane