Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
aaarek ⚔️ Jedi
3 lata temu

Ja bym jeszcze dopisał na plakacie "Wy wybierzecie Pis, my wybierzemy zagraniczną żywność"

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
3 lata temu

i tak zagłosują na nich,cham to cham,do wideł a nie do urn,powinno im sie zabrac prawa wyborcze jak również wszystkim niepracującym pińcsetplusom

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Tobie również

0

Zglos komentarz

S
saki36 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Osobiście nie głosuje na PiS ale z tego co kojarzę najwięcej patologii jest w mieście

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
3 lata temu

Myślę, że ma takie zdanie o wszystkich Polakach i Polakach.

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Bilboardy dobre, ale ktos jeszcze im musi wytlumaczyc co tam jest napisane bo jak znam zycie dalej beda glosowac na pis.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
3 lata temu

no ale ten tępy pisowski ćwok ci odpowie, no tak, łoni dajom, a tusk nic nie dał.

0

Zglos komentarz

Reklama