Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jeśli ten młody człowiek przegra w sądzie, to jest już znak, że demokracji w katolickiej, średniowiecznej Polsce już nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Demokracji już dawno nie ma a co do szczujni i oborowej , to przestępcy powinni być osadzeni zgodnie z prawem i sprawiedliwie i mam nadzieje ze się tak stanie za rok!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za rok to dopiero ruszy wymiana kadr w prokuraturze. Po paru miesiącach zaczną się śledztwa, po kolejnym roku (jak dobrze pójdzie) akty oskarżenia trafią do sądów, a na wyroki poczekamy kolejne miesiące lub lata. Pomijam już prawdopodobne komisje śledcze. I paradoksalnie nie bardzo można będzie na t...
Za rok to dopiero ruszy wymiana kadr w prokuraturze. Po paru miesiącach zaczną się śledztwa, po kolejnym roku (jak dobrze pójdzie) akty oskarżenia trafią do sądów, a na wyroki poczekamy kolejne miesiące lub lata. Pomijam już prawdopodobne komisje śledcze. I paradoksalnie nie bardzo można będzie na taki stan rzeczy narzekać, bo błyskawiczne osądzenie pisowskiej mafii zajeżdżałoby autorytaryzmem i zamo**yzmem ze strony następnej ekipy rządzącej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane