Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2no to dodajcie jeszcze, że Zero i Konfederacja są przeciwni bo - te srebrniki od UE to zapłata za niemal całkowite oddanie suwerenności Polski kr***ni ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a co to ma do rzeczy ? faktem jest, że Niemcy chcą zrobić z polski swój kolejny land - i to temu sprzeciwia się Konfa i Zero... jak powinien sprzeciwiać się KAŻDY POLAK.. Watykan to inna sprawa, też do rozwiązania... aaa sorrry, teraz zauważyłem, ze piszę z C**LANKĄ... z mojej strony - ZAMYKAM TEMAT...
a co to ma do rzeczy ? faktem jest, że Niemcy chcą zrobić z polski swój kolejny land - i to temu sprzeciwia się Konfa i Zero... jak powinien sprzeciwiać się KAŻDY POLAK.. Watykan to inna sprawa, też do rozwiązania... aaa sorrry, teraz zauważyłem, ze piszę z C**LANKĄ... z mojej strony - ZAMYKAM TEMAT, chyba że odezwie się jakiś normalny Polak..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederosja powiadasz...a Polska jest buforem miedzy Rosja a cywilizacja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane