Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bzyl100 😏 Szyderca
3 lata temu

Och jak że mi kuwa strasznie przykro...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Polacy czekaja na pierwsza strone gazet...moze bedzie nowe swieto narodowe?

0

Zglos komentarz

C
Czerwona65674 🌾 Wieśniak
3 lata temu

czekam na nekrolog

0

Zglos komentarz

V
visa2406 🏹 Łowca
3 lata temu

Ja to się martwię slowami Bochenka: Bochenek zapewnił dziennikarzy: Proszę się nie martwić. Naprawdę wszystko jest w porządku.

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
3 lata temu

Lobotomię mu robią?

0

Zglos komentarz

M
mariuszpietk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Niech go do łodzi przeniosą tam od dawna takie dolegliwości leczyli pawilonem ponoć żaden pacjent się nie poskarżył czyli skutecznie

0

Zglos komentarz

Reklama