Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tak samo jak przez ruskiego oszołoma tuleje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A później pierdoła o praworządności , ze Inia IM chce siwetennosc zabierać a tu proszę: dziad w szpitalu i pi*****ć bez jego zgody i konsultacji nie nada … ot i taka demokracja!!!!!€ to jest ,, demokratyczna dyktatura,, czyli ze wolno n tylko głosować oczywiście tylko na jedna słuszna pa...
A później pierdoła o praworządności , ze Inia IM chce siwetennosc zabierać a tu proszę: dziad w szpitalu i pi*****ć bez jego zgody i konsultacji nie nada … ot i taka demokracja!!!!!€ to jest ,, demokratyczna dyktatura,, czyli ze wolno n tylko głosować oczywiście tylko na jedna słuszna partie!!!!?😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane