Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie wszystką Polonia głosuje za pisiorami to maja 2 lokale natomiast seniorzy teoretycznie są za gangusami wiec skąd to zdziwienie???? Jeszcze tylko niech postarają się o pełnomocnictwa ze strony emerytów i rencistów i będzie ok !!!! Najuczciwsze i najbardziej demokratyczne będą te wybory…..&#...
Nie wszystką Polonia głosuje za pisiorami to maja 2 lokale natomiast seniorzy teoretycznie są za gangusami wiec skąd to zdziwienie???? Jeszcze tylko niech postarają się o pełnomocnictwa ze strony emerytów i rencistów i będzie ok !!!! Najuczciwsze i najbardziej demokratyczne będą te wybory…..😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz , zaraz . Z jakiej racji osoba , która wyjechała z Polski ma decydować o składzie polskiego parlamentu . Tu mieszkasz tu głosujesz a reszta wypad
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z takiej racji ze to w glownej mierze emigracja zarobkowa. Ludzie wyjezdzaja i wracaja, jak jeszcze jest do czego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zaraz zaraz,a z jakiej racji obywatele Watykanu biorą udział w wyborach?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Normalnie. O składzie polskiego parlamentu decydują polscy obywatele. Nie ma znaczenia gdzie obywatel przebywa, jest obywatelem. Dlaczego mieli byśmy pozbawiać prawa do głosowania obywateli przebywających za granicą? Żołnierzy na misjach ? dyplomatów na placówkach ? To był by absurd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lokale powinny być tylko w Polsce. Jakoś na święta to wiedzą wszyscy jak zjechać ale zadecydować o przyszłości ojczyzny to już mają wyjechane. Do tego głos wyborczy powinni mieć tylko aktywni zawodowo ... zgodnie z ostatnim zeznaniem PIT.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w Norwegii nie ma możliwości zarejestrować sie do wyborów,przez kilka tygodni widoczny napis JESZCZE ZA WCZEŚNIE a za godzine wyświetla sie JUŻ ZA PÓZNO,i co na to powiecie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane