Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wow, co za życzenia. I co za PiS? No cóż, inteligentny autor już tego nie ogarnia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Nissin - Dziękujemy za życzenia od bratniego narodu...? No, właśnie: kogo Ty(czyli Wy) właściwie reprezentujesz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polskę i Polaków, tych normalnych, świeckich, inteligencję, ludzi kultury i sztuki, Europejczyków, szanujących konstytucję i demokrację, niezależność sądów, czyli zdecydowanie większą część Polaków. A, ty kogo reprezentujesz ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zoltar, ja reprezentuję "Polskę i Polaków, tych normalnych, świeckich, inteligencję, ludzi kultury i sztuki,...". Kierujecie się rewolucyjną maksymą "Kto nie z nami, ten przeciw nam" i nie możecie zrozumieć, że nie cierpię PISu, Kosciół mi wstrętny, ale też nie lubię bezmyślnego lewactwa i bylejakoś...
Zoltar, ja reprezentuję "Polskę i Polaków, tych normalnych, świeckich, inteligencję, ludzi kultury i sztuki,...". Kierujecie się rewolucyjną maksymą "Kto nie z nami, ten przeciw nam" i nie możecie zrozumieć, że nie cierpię PISu, Kosciół mi wstrętny, ale też nie lubię bezmyślnego lewactwa i bylejakości. BTW, zwróć proszę uwagę na formę "życzeń".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyborcy PiS i rozum??? Dobre buahahaha. Dawno się tak nie ubawiłem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz liczymy trolli PiSu...ale Wasze trudy sa na marne, PiS i sekta kosciola maja przechlapane!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane