Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Znacie glupszy narod od polskiego? Wybrali zlodziei PiSu do wladzy dwa razy i nadal ich popieraja, to szczyt glupoty na polskiej wsi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Podziwiam cwaniaczkow Kaczynskiego...okradaja narod a oni klaszcza i skanduja: Ka-czyn-ski, Ka-czyn-ski, Ka-czyn-ski...i bija im brawa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wcześniej wybrali złodziei z PO, a nawet w ramach odejścia od komunizmu z SLD (w sumie jeszcze byli najlepsi). PIS i obecna ekipa nie pojawiła się znikąd. PO kończyło rządy w atmosferze skandalu i nieudacznictwa, co właśnie stało się powodem zwycięstwa PIS. Mało kto myślał, że PIS przebije we wszys...
Wcześniej wybrali złodziei z PO, a nawet w ramach odejścia od komunizmu z SLD (w sumie jeszcze byli najlepsi). PIS i obecna ekipa nie pojawiła się znikąd. PO kończyło rządy w atmosferze skandalu i nieudacznictwa, co właśnie stało się powodem zwycięstwa PIS. Mało kto myślał, że PIS przebije we wszystkim PO, bo mało Polaków kojarzy, że PO-PIS to jedna ekipa, która "pięknie się różni".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi, warto dodać, że większość działaczy jednych i drugich, było kiedyś razem w AWS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedys byli folgzdojcze a teraz sa PiSdojcze...polaczkow kazdy moze kupic za kilka srebrnikow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie obrażaj.Mam 67 i nadzieję przeżyć tą pisbandę, ale nie mam nadziei, że ktokolwiek kiedykolwiek ich rozliczy z tego co nam zrobili.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane