Reklama
Takich złodziei część Polaków wybrała do rządzenia krajem, tylko przykro że wszyscy ponosimy koszty...

Takich złodziei część Polaków wybrała do rządzenia krajem, tylko przykro że wszyscy ponosimy koszty...

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
szaman3 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pisowskie trole w akcji. Chyba kot obszczańca obudził swoje ameby do minusowania

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Z Bogiem kradnie się najlepiej. Widzieliście kiedykolwiek mafioza bez krzyżyka na piersi ?. Im większy burak i złodziej, tym większy krzyż.

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Odpowiedź brzmi: nikt nigdy nie widział na własne oczy takiej góry pieniędzy. Nawet pracownicy mennicy państwowej. I prawdopodobnie Jaszczomp-Glapa też nie widział :D

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
3 lata temu

Jak to mówią, pis cię jebał...😏😏😏

0

Zglos komentarz

Reklama