Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I co z tego??? Pisiory dalej będą drzeć ryje Ja-ro-sław Ja-ro-sław. Za gó*****e 500+ I jeszcze bardziej gównianą 13-tą emeryturkę. Ci de**le są tak głupi, że nie potrafią policzyć ile realnie są w plecy. Ponad 80% wyborców PiS nie ma nawet matury.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
„70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta”- Analfabetyzm w Polsce XXI wieku - glospokolenia.pl/09/02/2022
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Nie rozumiemy instrukcji, ulotek i umów – czy w Polsce odradza się analfabetyzm? Sylabizują i składają po cichu litery. Uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej? Nie! Dorośli i młodzież, którzy powinni przecież biegle czytać i do tego rozumieć, co przeczytali. I nie jest to sytuacja z XIX...
"Nie rozumiemy instrukcji, ulotek i umów – czy w Polsce odradza się analfabetyzm? Sylabizują i składają po cichu litery. Uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej? Nie! Dorośli i młodzież, którzy powinni przecież biegle czytać i do tego rozumieć, co przeczytali. I nie jest to sytuacja z XIX lub początku XX wieku. Według badań międzynarodowych organizacji PISA (Międzynarodowego Programu Oceny Umiejętności Uczniów) i OECD (Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) trzy czwarte Polaków nie rozumie tego, co czyta." - librus.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
trza podkreślic nissinie że to z winy komuchów którzy tak w PRLu nauczali że dorośli nie kumają czytanego , no ale Bierut z Gomułką już poza zasięgiem ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane